NABÓR 2019

Szanowni Rodzice,

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.

Link do naboru: klik

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Pasowanie na czytelnika 2019

Dnia 18 lutego  uczniowie z klasy 1a, 1b i 1c wzięli udział w uroczystym pasowaniu na czytelników biblioteki szkolnej. Dzieci  z rozsypanki  literowej układały alfabet, rozpoznawały bohaterów  znanych bajek, świetnie bawiły się podczas wspólnej recytacji  wiersza o książce wysłuchały i zapamiętały prośby książki. Na zakończenie części artystycznej pierwszoklasiści  złożyli uroczyste przyrzeczenie i zostali pasowani na czytelników. We wtorek pierwszaki ponownie odwiedziły bibliotekę, zapoznały się ze zbiorami  biblioteki,  regulaminem, poznały zasady  udostępniania  i poszanowania książek  oraz  zasady zachowania się w bibliotece. W tym dniu mogli również wypożyczyć,  pierwszą wybraną przez siebie książeczkę.

Zapraszamy do galerii zdjęć (klik)