NABÓR 2019

Szanowni Rodzice,

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.

Link do naboru: klik

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Pierwsza pomoc 2019

W poniedziałek 04 marca w sali gimnastycznej odbył się pokaz I pomocy. Pokaz prowadziły uczennice I LO w Zielonej Górze, które należą do PCK i są SIM-ami, czyli Społecznymi Instruktorami Młodzieżowymi. Licealistki pokazały jak należy zabezpieczyć miejsce wypadku. Poinstruowały w jaki sposób należy zająć się osobą poszkodowaną przytomną lub taką, która nie jest przytomna.
Uczniowie klasy 2c, 4d, 5a,5b, 6a i 6c mogli poćwiczyć ułożenie poszkodowanego w pozycji bocznej. Ćwiczyli na fantomie wdechy i uciski klatki piersiowej, uczyli się też prawidłowego ściągania rękawiczek.
Zajęcia były ciekawe. Uczestnicy pokazu mieli możliwość utrwalić wiedzę i umiejętności udzielania I pomocy.Pokaz zorganizowała p.Beata Stoncel -opiekun SK PCK.
Za pokaz podziękowaliśmy oklaskami.

Zapraszamy do galerii (klik)