Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Dni Otwarte 2019

Dnia 20 marca gościliśmy podczas Dni Otwartych przyszłych uczniów oraz ich rodziców. Sala gimnastyczna na ten czas zamieniła się w salę zabaw. W gabinetach terapeutycznych można było wziąć udział w zabawach sensorycznych, zagrać w gry logiczne i usprawniające koordynację. Na I piętrze można było zabawić się w ogrodnika i posadzić cebulkę, porozmawiać po angielsku, stworzyć wiosenny plakat, zrobić świątecznego zajączka, pograć w gry zręcznościowe. Na II piętrze tablica interaktywna zamieniła się w "giga" kolorowankę. Sala biologiczno-przyrodnicza zapraszała do odkrywania świata roślin i zwierząt. W bibliotece rodzice z dziećmi mogli zobaczyć czym jest teatr kamishibai. W sali muzycznej  zespół muzyczny zaprezentował swoje możliwości. W sali 25 dzieci wraz z katechetami tworzyły kolorowanki , które oglądane były w trójwymiarze dzięki specjalnej aplikacji. W sali matematycznej miłośnicy "główkowania" mogli spróbować swoich sił.Na drugim piętrze podboje otworzyła sala chemiczna, w której można było poeksperymentować. Dziękujemy za odwiedziny!!  Takich miłych i radosnych gości z przyjemnością oczekiwać będziemy na naszym pierwszym apelu rozpoczynającym nowy rok szkolny.

Zapraszamy do galerii (klik)