Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Witamy wiosnę !!!

Co robili dziś nasi najmłodsi uczniowie? Wspólnie witali wiosnę! Zrobili to na apelu przygotowanym przez naszych pierwszaków - klasę 1A, 1B i 1C. Jednak wiosna nie była taka chętna do wizyty. Żeby ją przekonać, że to już czas reprezentacje klas musiały wykazać się znajomością wiosennych zwiastunów - kwiatów i ptaków, które rozpoznawali na zdjęciach, oraz odpowiedzieć na  niełatwe zagadki. Na szczęście wszystko nam się udało pod okiem naszego jury i ze śpiewem na ustach przywitaliśmy wiosnę, która w końcu nas odwiedziła i zatańczyła dla nas. Dziękujemy serdecznie wychowawczyniom klas pierwszych za przygotowanie z dziećmi występów, oraz wszystkim klasom 0-3 za świetną zabawę!

Zapraszamy do galerii (klik)