Zespół Edukacyjny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zielonej Górze
Joanna    czwartek, 04, kwiecień 2019 17:06
Niebieski wtorek !!!

Dnia 2 kwietnia naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Klasa Ia i część klasy IIa uczestniczyła w festynie zorganizowanym przez stowarzyszenie „Dalej Razem”, dziękujemy za zaproszenie. Dziękujemy opiekunom Małego Samorządu Uczniowskiego za przygotowanie gazetki szkolnej. Dziękujemy wszystkim, którzy w ramach solidarności z osobami z autyzmem, przyszli tego dnia do szkoły ubrani na niebiesko. Szczególne podziękowania kierujemy do klasy Ib, w której wszystkie dzieci miały dzisiaj na sobie niebieskie ubrania, łącznie z Panią Wychowawczynią  Pamiętajmy o osobach z autyzmem na co dzień a nie tylko od święta! Pamiętajmy, że są one wśród naszej szkolnej społeczności i codziennie potrzebują naszego wsparcia!