Zespół Edukacyjny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zielonej Górze
Joanna    czwartek, 16, maj 2019 14:26
Mali -wielcy mieszkańcy naszej planety

"Gdy zginie ostatnia pszczoła, ludzkości pozostaną tylko cztery lata życia" – miał powiedzieć Albert Einstein. "Mali wielcy mieszkańcy naszej planety"- to tytuł konkursu fotograficznego zorganizowanego w naszej szkole dla uczniów kl.I-VIII. Z  trudnym zadaniem zrobienia dobrego zdjęcia małym , szybko uciekającym owadom , płazom czy gadom zmierzyło się w szkole prawie dwudziestu uczniów. Galerię fantastycznych zdjęć można było oglądać przez miesiąc w Naszej Galerii. Podsumowanie konkursu odbyło się w ubiegłą środę .Na zaproszenie organizatorów konkursu p.B.Stoncel i p.J.Gruszeckiej do szkoły przyszła p.Małgorzata Hajduk- pracownik Nadleśnictwa Przytok .Dzięki Pani Leśnik uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek z życia tych małych stworzeń .Wspaniałe nagrody dla wyróżnionych i nagrodzonych uczniów ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły oraz Nadleśnictwo Przytok. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy IVc Oliwia Karbownik , drugie uczennica kl.IIIa Ines K., trzecie uczeń kl.VI a Jan Kowalski, wyróżnienia otrzymali uczennica kl.IVc Zofia Maciejewska,uczniowie IIc Gabriela Miśko i Kuba Szulczyński . Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii (klik)