NABÓR 2019

Szanowni Rodzice,

Informacje dotyczące zapisu dziecka do klasy pierwszej znajdują się na stronach Urzędu Miasta Zielona Góra.

Link do naboru: klik

Zapisy w sekretariacie szkoły odbywają się codziennie

w godzinach 8.00-15.00.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (klik)

Inspektor ochrony danych osobowych:

Joanna Kowal tel.880 100 323

50 lat minęło (klik)

Płatność za obiady - numer rachunku bankowego

69 1020 5402 0000 0302 0247 2074

Mali -wielcy mieszkańcy naszej planety

"Gdy zginie ostatnia pszczoła, ludzkości pozostaną tylko cztery lata życia" – miał powiedzieć Albert Einstein. "Mali wielcy mieszkańcy naszej planety"- to tytuł konkursu fotograficznego zorganizowanego w naszej szkole dla uczniów kl.I-VIII. Z  trudnym zadaniem zrobienia dobrego zdjęcia małym , szybko uciekającym owadom , płazom czy gadom zmierzyło się w szkole prawie dwudziestu uczniów. Galerię fantastycznych zdjęć można było oglądać przez miesiąc w Naszej Galerii. Podsumowanie konkursu odbyło się w ubiegłą środę .Na zaproszenie organizatorów konkursu p.B.Stoncel i p.J.Gruszeckiej do szkoły przyszła p.Małgorzata Hajduk- pracownik Nadleśnictwa Przytok .Dzięki Pani Leśnik uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek z życia tych małych stworzeń .Wspaniałe nagrody dla wyróżnionych i nagrodzonych uczniów ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły oraz Nadleśnictwo Przytok. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy IVc Oliwia Karbownik , drugie uczennica kl.IIIa Ines K., trzecie uczeń kl.VI a Jan Kowalski, wyróżnienia otrzymali uczennica kl.IVc Zofia Maciejewska,uczniowie IIc Gabriela Miśko i Kuba Szulczyński . Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii (klik)