• Świetlica I-III kliknij, aby wejść

ŚWIETLICA DLA UCZNIÓW KLAS I-III

Dzieci uczące się w klasach I-III korzystają ze świetlicy szkolnej w godzinach od 7.00-16.30. W tym czasie świetlica zapewnia im opiekę, stwarza warunki do nauki, wypoczynku, dba o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. O przyjęcie dziecka do świetlicy  ubiegać się mogą w pierwszej kolejności rodzice pracujący zawodowo.  Warunkiem przyjęcia ucznia do świetlicy jest wypełnienie karty zgłoszenia. Kadra pedagogiczna świetlicy zapewnia dzieciom ciekawe i pożyteczne spędzenie czasu pozalekcyjnego:

• zajęcia teatralne
    • zajęcia plastyczne
    • zajęcia muzyczno-ruchowe
    • pomoc w odrabianiu zadań domowych
    • zajęcia sportowe

Pod opieką kierownika świetlicy znajduje się stołówka szkolna, w której wydawane są obiady w godzinach 11.30-14.00.

• Świetlica artystyczna kliknij, aby wejść

ŚWIETLICA ARTYSTYCZNA

przeznaczona jest dla starszych uczniów naszej szkoły, z klas IV-VI. Dzieci  uczestniczą w zajęciach tematycznych, proponowanych przez nauczycieli:

• zajęcia muzyczne - p. Agnieszka Ładysz
    • zajęcia informatyczne - p. Małgorzata Piotrowska