12March Ferie zimowe 2015
Anna W  

W naszej szkole w pierwszym tygodniu ferii zimowych został zorganizowany wypoczynek dla uczniów klas I-III. W tym czasie dzieci uczestniczyły w lekcji teatralnej i muzealnej. Odwiedziliśmy WiMBP i salę zabaw. Obejrzeliśmy spektakl "Dziewczynka z zapałkami" w Lubuskim Teatrze i bajkę "Pingwiny" w Cinema City. Był to czas wspaniałej zabawy i wielu atrakcji. Wszystko zostało poprzedzone wizytą pana policjanta, który rozmawiał z dziećmi na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii.

Czytaj więcej:
 
Zamknięte w książce
Anna W   Written on 16.03.2015

Uczestniczyliśmy w Miejskim Konkursie Plastycznym "Zamknięte w książce" zorganizowanym przez Zielonogórski Ośrodek Kultury. Należało wykonać pracę przedstawiającą świat, który uczeń odkrywa w czytanych książkach. Przenieść się do ulubionej książki i zapoznać widza z jej bohaterami lub krajobrazami. W konkursie udział wzięły:                     

     - Wiktoria Kwitowska
     - Maja Grzelak
     - Natalia Wolanowska.
Na konkurs wpłynęło 297 prac. Komisja artystyczna wybrała na wystawę 80 najciekawszych obrazów, które posiadają walory artystyczne w barwie, kompozycji i technice. Prace Mai i Natalii mogliśmy podziwiać w WiMBP. Gratulujemy!

Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii.

Czytaj więcej:
 
poprz.1234567nast.

Kontakt ze szkołą